Mängufilmide võistlus
Parim pilt: “Zindeeq”, režissöör Michel Khleifi / Palestiina - Suurbritannia - Araabia Ühendemiraadid
Žürii eripreemia: Mirzak Alouchi filmi “Harragas” / Alžeeria eest
Lühifilmide võistlus
Esimene auhind: “Kanapead”, režissöör Bassam Ali Jarbawi / Palestiina
Žürii eripreemia: “9aab” (“9. august”), režissöör Talal Khoury / Liibanon
Teine auhind: “Rapsodia sügisel”, režissöör Aida Elkashef / Egiptus / 2008
Esiletõstetud žürii: “Shrouq / Ghroub” (“Sunrise / Sunset”), režissöör Mohammad Aldhahri / Saudi Araabia
Dokumentaalfilmide võistlus
Esimene auhind: “12 vihast liibanonlast - dokumentaalfilm”, režissöör Zeina Daccache / Liibanon
Žürii eripreemia: “Prügi unistused”, režissöör Mai Iskander / USA
Teine auhind: “Al Awda Ela Al That” (“Tagasi juurte juurde”), režissöör Bilal Yousef / Maroko
Žürii märkus: “Ashlaa” (“Tükkides”), režissöör Hakim Belabbes / Maroko
Parim näitleja: Nasriin Faur rolli eest filmis “Amreeka” / USA - Kanada - Kuveit
Parim näitleja: Said Bey rolli eest filmis “Mees, kes müüs maailma” / Maroko Parim fotograafia režissöör: Nancy Abdel Fatta filmi “Wahed-Sifr” (“Üks-null”) / Egiptus
Parim helilooja: Le Trio Joubran filmi “Adieu Gary” (“Farewell Gary”) muusika jaoks / Prantsusmaa
Parim montaaž: Ahmed Dawood filmi “Asafeer El Neel” (“Niiluse linnud”) / Egiptus
Parim stsenarist: Miriam Naoum filmi “Wahed-Sefr” (“Üks null”) / Egiptus eest
Muhr AsiaAfrica auhinnad / Aasia ja Aafrika filmikonkurss
Mängufilmide võistlus
Parim pilt: “Lola”, režissöör Brilliante Mendoza / Prantsusmaa - Filipiinid
Žürii eripreemia: Mohammad Rasoulof filmi “Keshtzarhaye Sepid” (“Valged niidud”) eest / Iraan
Lühifilmide võistlus
Esimene auhind: “Un Transport En Commun” (“Saint Louis Blues”), režissöör Dyana Gaye / Prantsusmaa-Senegal
Žürii eripreemia: “Ära astu majast välja”, režissöör Sung-Hee Jo / Lõuna-Korea
Teine auhind: “Vitthal”, režissöör Vinoo Choliparambil / India
Dokumentaalfilmide võistlus
Esimene auhind: “Futsu No Shigoto Ga Shitai” (“Normaalne elu, palun”), režissöör Tokachi Tsuchiya / Jaapan
Žürii eripreemia: “The Silver Fez”, režissöör Lungd Ross / Lõuna-Aafrika
Teine auhind: “Lieux Saints” (“Pühad kohad”), lavastaja Jean-Marie Teno / Kamerun - Prantsusmaa
Parim näitleja: Denise Newman rolli eest filmis “Shirley Adams” / Lõuna-Aafrika
Parim näitleja: Hasan Pourshirazi rolli eest filmis “Keshtzarhaye Sepid” (“Valged niidud”) / Iraan
Parim fotograafia režissöör: Channa Deshapriya filmi “Ahasin Wetei” (“Kahe maailma vahel”) / Sri Lanka - Prantsusmaa
Parim helilooja: Akritscharlem Kalayanamitr ja Koichi Shimizu filmi “Nang Mai” (“Nymph”) muusika jaoks / Tai - Holland
Parim montaaž: Garref Fredgley filmi “Shirley Adams” / Lõuna-Aafrika jaoks
Parim stsenaarium: Eun-kyo Park ja Bong Joon filmi “Ema” / Lõuna-Korea jaoks